© Anchor Sp. z o.o. - 2016 - wszlkie prawa zastrzeżone
Home O firmie Produkty Usługi Kontakt

Produkty

Podstawowym założeniem naszej firmy jest szeroki zakres, zarówno usług jak i produktów składających się na naszą ofertę. Na ofertę handlową skłądają się: oprogramowanie, sprzęt komputerowy oraz sprzęt do monitoringu.

Oprogramowanie dla

gastronomi i kateringu

MAPI Jadłospis 2 to nowoczesne narzędzie wspomagające zarządzanie w placówkach żywienia zbiorowego. Program skierowany jest do Jednostek budżetowych i firm prywatnych, a w szczególności: sanatoriów, szpitali, domów pomocy społecznej, zakładów karnych i aresztów śledczych, szkół i przedszkoli, firm cateringowych, ośrodków szkoleniowych, centr konferencyjnych, hoteli, domów wczasowych, pensjonatów, centr odchudzania i zdrowego żywienia, dietetyków.
Więcej ...

Oprogramowanie dla małych

i średnich firm

Podstawą sprawnego funkcjonowania każdej firmy jest właściwy dobór oprogramowania. W piewszej kolejności konieczny jest wybór odpowiedniego pakietu biurowego. W następnym kroku należy wybrać program do obsługi sprzdaży i gospodarki magazynowej. Jeśli firma prowadzi we własnym zakresie księgowość i rachubę płąc, to konieczny jest również dobór właściwego oprogramowania księgowo-płacowego. Całość zagadnień związanych z prowadzeniem działalności powinien obejmować odpowiedni program CRM.
Więcej ...

Sprzęt komputerowy

Komputery stacjonarne i przenośne, tablety, smartfony oraz elementy skłądowe sieci komputerowych stanowią podstawę naszej oferty sprzętowej. Dzięki dostępowi do sieci dystrybucyjnej producentów IT, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom sprzęt idealnie spełniający ich oczekiwania po rozsądnych cenach.
Więcej ...

Urządzenia peryferyjne

i materiały eksploatacyjne

W naszej ofercie nie może zabraknąć urządzeń peryferyjnych oraz materiałów eksploatacyjnych. Klawiatura, skaner, mysz, kamera, mikrofon, monitor, drukarka, ploter, głośniki sprawiają, że komputer staje się w pełni funkcjonalny. 
Więcej ...

Sprzęt do monitoringu

Zdajemy sobie sprawę z potrzeby instalacji systemu monitoringu w swoim domu lub firmie. Ochrona przed ingerencją osób trzecich w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważna. Ochrona mienia oraz danych jest potrzebą naszych czasów. Możliwości techniczne pozwalają obecnie zbudować system chroniący każdy obiekt.
Więcej ... Produkty